Team van vakmensen

Met acht vaste medewerkers vormen we een hecht team, waarin iedereen een eigen specialiteit heeft. We hebben specialisten op het gebied van familierecht, onroerend goed en ondernemingsrecht. Zo bedienen we een brede markt en bent u verzekerd van vakkundige dienstverlening en advies.

Jos van Spreeuwel
Jos van Spreeuwel
notaris
vanspreeuwel@notarisvanspreeuwel.nl

Farzia Soeltan
Farzia Soeltan
kandidaat-notaris
soeltan@notarisvanspreeuwel.nl

Jos Vis
Jos Vis
notaris-klerk
vis@notarisvanspreeuwel.nl

Arjan Poortvliet
Arjan Poortvliet
notarieel medewerker
poortvliet@notarisvanspreeuwel.nl
Ingrid Luchtenburg
Ingrid Luchtenburg
notarieel medewerker
luchtenburg@notarisvanspreeuwel.nl
Rene de Heer
René de Heer
notarieel medewerker
heer@notarisvanspreeuwel.nl
Liesbeth ter Mors
Liesbeth ter Mors
jurist
termors@notarisvanspreeuwel.nl
Monique Betist
Monique Betist
receptioniste
betist@notarisvanspreeuwel.nl